Wielkanocna oferta hoteli Mamaison

1 Komentarz
3 Zdjęcia
Piątek, 12-03-2010

Wielkanocna oferta hoteli Mamaison

Wolne dni z okazji świąt można wykorzystać na wycieczkę do jednej ze stolic naszego regionu Europy, w której znajdują się hotele Mamaison, np. Budapesztu czy Bratysławy.

Sieć Mamaison przygotowała specjalną ofertę pod nazwą Easter Surprise dla gości, którzą zarezerwują pobyt w terminie od 28 marca do 11 kwietnia 2010. W ramach tej oferty osoby zatrzymujące się na minimum 2 noce otrzymają m.in.nocleg w pokoju wyższej kategorii w cenie standardowego, upominek wielkanocny (także osobny upominek dla dzieci) i świąteczny brunch w Niedzielę Wielkanocną i/lub Lany Poniedziałek. Osoby zatrzymujące się w hotelu Mamaison na 5 dni, otrzymają dodatkowo m.in. darmowy przewóz z lotniska oraz bilety na koncert. Oferta ta jest także dostępna w hotelach Mamaison w Warszawie.

Cena uzależniona jest od lokalnych opłat i podatków, ale 5-dniowa Easter Surprise np. w hotelu Mamaison Andrassy w Budapeszcie kosztuje 158 euro (około 600 zł) za noc w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem

Szczegóły oraz rezerwacja na stronie firmowej.

Wielkanocna oferta hoteli Mamaison

Wielkanocna oferta hoteli Mamaison

AT

 • Niedz., 14-03-2010 gość
  Witam.
  Jestem Łukasz 20 lat z pod Grodziska Maz.szukam pracy,mieszkam z mamą.
  Jesli masz dobrą prace,czujesz się szczesliwy i moze zbywa Ci piecio złotowka ktorą mogłbys mi podarowac byłbym bardzo wdzieczny 24105019241000009066517526 w ING.
  jesli pare osob by wysłało mi chociaz tą symboliczną piontke to juz mnie poratuje. dzieki z gory, kiedys ja tez pomoge ludzią w takiej sytuacji.siła jest w grupie! jednosc. za jakis czas odezwe się jak mi poszło na portalu. pozdrawiam i zycze sczescia.
  Odpowiedz Zgłoś