Wind & Dust od Rage Age

76 Komentarzy
5 Zdjęć
Czwartek, 15-03-2012

Droga, przestrzeń, pył i wiatr to główne inspiracje kolekcji na sezon wiosna/lato 2012. Ubrania wyglądają jakby niejedną podróż miały już za sobą. Dominują spłowiałe barwy, przybrudzone, a nawet gniecione materiały, niedofarbowane swetry, bluzy czy marynarki. Taki efekt był jak najbardziej zamierzony. Aby go uzyskać wybrano specjalne tkaniny (w tym także skóry), które poddano następnie procesom takim jak “garment wash”, ”garment dye” czy “stone wash”. 

Nowością w ofercie od Rage Age są okulary przeciwsłoneczne. Zgodnie z motywem przewodnim kolekcji, są wykonane z odpornego na złamania tworzywa, wytrzymają zatem wstrząsy i upadki podczas podróży. To jednak nie wszystkie niespodzianki. Najbardziej męskim elementem kolekcji jest nóż - klasyczny "motyl" z głownią clip-point. Ostrze jest częściowo ząbkowane, a okładziny rękojeści wykonano z drewna.

EM

 • Sob., 31-03-2012 Gość
  W niedzielę odwiedziłem salon w Łodzi. Obsługę ocenilbym jako kompetentną, gdyby nie fakt,że osoba wysoka z zarostem prócz nienagannej prezencji, nie zanosila się strawionym alkoholem zatuszowanym sporej ilością perfumu. Sądzę,że jak na taka markę nie powinno mieć miejsca.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 02-04-2012 Gość
  podobnie jak EA - wzory super, wykonanie beznadziejne.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 02-04-2012 Gość
  ja w Sobote odwiedziłem jeden z Salonów w Wawie i powiem szczerze - rzeczy super, ale załoga odpychająca.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-04-2012 Rage Age
  Witam serdecznie. W naszej pracy przykładamy najwyższą wagę do jakości – zarówno oferowanych przez nas produktów, jak i obsługi w naszych salonach. Z niepokojem przyglądamy się niniejszej dyskusji. Z tego powodu prosimy o przesłanie uwag na temat obsługi Klienta na adres: karolina.bauer@rageage.co.uk Wszystkie zgłoszenia zostaną rozpatrzone. Pozdrawiam
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-04-2012 Gość
  Dla mnie marka świetna, ale rzeczywiście załoga chyba trochę za młoda do sprzedaży tak męskich, rasowych rzeczy.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 05-04-2012 do Rage Age
  I tak nikt nie napisze. Krytykować jako "gość" każdy potrafi...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-04-2012 Gość
  Zabawa w ekskluzywna firmę.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-04-2012 obiektywny
  Marka Rage Age jest bez wątpienia marka z najlepszym planem, materiałami, marketingiem. Stara się wyjśc na przeciw oczekiwaniom bogatych ludzi szukających super ubrań, w limitowanych edycjach, z pomysłem itd. Tak to wygląda, szkoda tylko, że na facebooku. W realu panowie sprzedawcy są nieuprzejmi (co widać na podstawie komentarzy tutaj i w innych dyskusjach) ubrania się rozsypują (guziki, rękaw w garniturze mi niemal cały się urwał, prują się łatwo itd.)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-04-2012 obiektywny cd.
  Najpierw liczy się cena potem, cena, w dalszej kolejności cena potem cena. Owszem ludziom dla których wyzncznikiem dobrego ubioru jest tylko ilość złotówek pozozstawionych w sklepowej kasie to wystarcza. Natomiast ludziom, którzy chcą mieć dobrej jakości ubrania i płacą za to ciężką kasę już nie. Poza tym zobaczmy. W zeszłym roku z okazji świąt przeceniono płaszcze. W tym? Nawet życzeń. Można wymieniać i wymieniać.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-04-2012 obiektywny cd.
  A skoko ktoś z rage age pofatygował się tutaj to może i wybierze się do salonów RA (Wawa) nie jako właściciel tylko jako szary klient i zobaczy jak to wygląda w praktyce. Pozdrawiam
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5 ... 8