Wind & Dust od Rage Age

76 Komentarzy
5 Zdjęć
Czwartek, 15-03-2012

Droga, przestrzeń, pył i wiatr to główne inspiracje kolekcji na sezon wiosna/lato 2012. Ubrania wyglądają jakby niejedną podróż miały już za sobą. Dominują spłowiałe barwy, przybrudzone, a nawet gniecione materiały, niedofarbowane swetry, bluzy czy marynarki. Taki efekt był jak najbardziej zamierzony. Aby go uzyskać wybrano specjalne tkaniny (w tym także skóry), które poddano następnie procesom takim jak “garment wash”, ”garment dye” czy “stone wash”. 

Nowością w ofercie od Rage Age są okulary przeciwsłoneczne. Zgodnie z motywem przewodnim kolekcji, są wykonane z odpornego na złamania tworzywa, wytrzymają zatem wstrząsy i upadki podczas podróży. To jednak nie wszystkie niespodzianki. Najbardziej męskim elementem kolekcji jest nóż - klasyczny "motyl" z głownią clip-point. Ostrze jest częściowo ząbkowane, a okładziny rękojeści wykonano z drewna.

EM

 • Sob., 07-04-2012 wojtek
  ja sie ostatnio dowiedzialem, ze przy mojej wadzie sylwetki nic na mnie dobrze leżeć nie będzie...Zrobiło mi się przykro:-(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 07-04-2012 Gość
  zgadzam sie z przedmowcami - obsluga i atmosfera jak w Muzeum Figur Woskowych. Zapytałem się Panów czy im nie przeszkadzam, bo chyba nikt by do mnie nie podszedł. Kolekcja super!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 08-04-2012 piotr
  czy wiadomo cos o sprzedazy on line?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 08-04-2012 Gość
  beznadziejna marka-beznadziejna dyskusja.Zal.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 08-04-2012 adam
  Firma powinna sie przebranzowic na Galanterie, bo tylko skory im wychodza.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 08-04-2012 pyra
  Obsługa w Salonie w Poznaniu NO COMENTS...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 08-04-2012 Gość
  zgadzam sie z przedmowcami-obsluga niedojrzala i niekompetetna:-)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 09-04-2012 anonim000
  Dziwne, ze tylko w tym miejscu jest tak wiele negatywnych wypowiedzi. Czyżby inwazja byłych pracowników? Konkurencji? a może sflustrowanych dzieciaków, które podchwyciły kolejną negatywną dyskusję? Przeglądam strony fashion i tylko tutaj jest tyle złego o Rage Age. Muszą być jakieś zawirowania w firmie z pracownikami. W żadnym temacie na tej stronie nie widziałeme postów o obsłudze.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 09-04-2012 Gość
  Zamiast spędzać czas na pisaniu, beznadziejnych komentarzy,może tak święta z rodzina byście spędzili! Jesteście żenujący, jak Wam coś nie pasuje to tam nie chodźcie!! Co chcecie uzyskać oczerniajacymi komentarzami? zawsze gdzie pojawi się sukces polskiej marki, znajdą się osoby, które będę chcieli kopać dołki! Po co? No bo wychodzi polska mentalność, nie zastanowisz się jak sobie pomoc abby było lepiej tylko innych zgnoisz,żeby było im gorzej.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 09-04-2012 Gość
  Tak to jest jak się zatrudnia niewłaściwe osoby a później trzeba je zwalniać i walczyć z ich głupotą. Widać jak warszawska ekipa co chwile zmienia się. Nie dziwie sie takiej sytuacji. Nie raz byłem potraktowany tam jak powietrze. Co chwile nowe twarze i niestety zmian na dobre nie widzę.No może tylko w Mokotowie, choć od stycznia tam nie byłem.
  Odpowiedz Zgłoś
2 3 4 5 6