Wind & Dust od Rage Age

76 Komentarzy
5 Zdjęć
Czwartek, 15-03-2012

Droga, przestrzeń, pył i wiatr to główne inspiracje kolekcji na sezon wiosna/lato 2012. Ubrania wyglądają jakby niejedną podróż miały już za sobą. Dominują spłowiałe barwy, przybrudzone, a nawet gniecione materiały, niedofarbowane swetry, bluzy czy marynarki. Taki efekt był jak najbardziej zamierzony. Aby go uzyskać wybrano specjalne tkaniny (w tym także skóry), które poddano następnie procesom takim jak “garment wash”, ”garment dye” czy “stone wash”. 

Nowością w ofercie od Rage Age są okulary przeciwsłoneczne. Zgodnie z motywem przewodnim kolekcji, są wykonane z odpornego na złamania tworzywa, wytrzymają zatem wstrząsy i upadki podczas podróży. To jednak nie wszystkie niespodzianki. Najbardziej męskim elementem kolekcji jest nóż - klasyczny "motyl" z głownią clip-point. Ostrze jest częściowo ząbkowane, a okładziny rękojeści wykonano z drewna.

EM

 • Wt., 26-06-2012 klientWarsaw
  Być może z pasją obsługują stałych klientów, z których czerpią zyski finansowe. Nie są otwarci na nowych, przejezdnych klientów, a szkoda!
  Nie mam miłych wspomnień po odwiedzinach w tymże Salonie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 27-06-2012 Tobiasz
  Podobne wrażenie odebrałem dokonując zakupów w Manufakturze w Łodzi kilka dni temu.Panowie pełnia tylko i wyłącznie role kasjerow-zero pomocy w dokonywaniu zakupów.Marke gorąco polecam,ale obsługa poniżej średniej...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 29-06-2012 Gość
  Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Każdemu się nie dogodzi. Ją z obsługi w W-wie oraz P-niu jestem bardzo zadowolony. W Łodzi nie bywam, więc się nie wypowiadam.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 09-09-2012 Mm21
  Super gajerki:) polecam!, obsluga ok
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 25-09-2012 Anonymous
  Kolekcja jest niezła a marka RA interesująca. Obsługa jest jaka jest w Silesii dostatecznie a w Łódzkiej Manufakturze rzeczowo i profesjonalnie potrafią doradzić.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 25-09-2012 Incognito
  Rage Age to designerska marka jednym przypadnie do gustu innym nie. Obsługa w Manu jest na niezłym poziomie widać że podchodzą indywidualnie do każdego klienta.
  Odpowiedz Zgłoś
1 ... 4 5 6 7 8