Window World

3 Komentarze
5 Zdjęć
Czwartek, 20-01-2011

Window World

Karl Lagerfeld po raz kolejny sięga po kamerę. Projektant domu mody Chanel specjalizuje się w krótkich produkcjach dedykowanych paryskiej marce.

Najnowszy film nosi tytuł „Window World” i rozgrywa się na wystawie butiku Chanel. W rolach głównych występują Magdalena Frąckowiak, Barbara Dvorakova i Baptiste Giabiconi. Trzy ożywione manekiny prezentują kolekcję ubrań i dodatków Chanel. Wszystko odbywa się przy dość mrocznie brzmiącej muzyce.

Window World

Window World

Window World

Window World

AW

 • Czw., 20-01-2011 gość
  Baptys musi niezle popychac Karla skoro jet w niemal kazdej reklamie Chanel , Fendi i innego badziewia z ktorym Karl jest zwiazany. Ponoc nawet chodza razem na wizyty u osobistego geriatry Karla
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 20-01-2011 gość
  nie podoba mi sie, a frackowiak nie nadaje sie na modelke ma leb jak patelnia, modelki maja piekne szczuplutkie twarze, widoczne kosci policzkowe, a nie takiego ksiezyca w pelni i zadna peruka tu nie pomoze.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 26-01-2011 gość
  gość (Czwartek, 20-01-2011) napisał:  nie podoba mi sie, a frackowiak nie nadaje sie na modelke ma leb jak patelnia, modelki maja piekne szczuplutkie twarze, widoczne kosci policzkowe, a nie takiego ksiezyca w pelni i zadna peruka tu nie pomoze.


  nie musi ci sie podobac, a Frackowiak bardziej nadaje sie na modelke niz szczuplutka z koscmi policzkowymi trupio-konska anja rubik...jej juz nie tylko peruka nie pomoze, bo to co ona ma na glowie, wlosami nazwac nie mozna, smetne straki
  Odpowiedz Zgłoś