WineCorner w Warszawie

11 Komentarzy
4 Zdjęcia
Wtorek, 18-11-2008

WineCorner w Warszawie

WineCorner to idealne miejsce dla miłośników win. Sklep specjalizuje się w winach włoskich, stąd na półkach butelki z praktycznie każdego zakątka Italii. Brunello di Montalcino, Barolo, Amarone to tylko fragment długiej listy, która obejmuje ponad 500 rodzajów win pochodzących głównie od niewielkich producentów.

WineCorner oferuje również wina z Hiszpanii, Francji, Chile, Australii czy Nowej Zelandii. Oferta systematycznie się wydłuża, poszerzana o nowe, wyszukane pozycje. Znawcy będą mieli w czym wybierać. Nieco mniej zorientowanym pomocą służy wykwalifikowany personel sklepu, który dobierze trunek do konkretnej potrawy i indywidualnego gustu.

Obok wina znajdziemy tu również kilkunastoletnie whisky single malt, szampany (również ich cenne, limitowane edycje) i cygara.

Dla zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy WineCorner organizuje prywatne degustacje i szkolenia winiarskie oraz cykliczne degustacje w sklepie.

Zakupy można zrobić osobiście oraz składając zamówienie telefonicznie bądź mailowo.

Ceny wybranych trunków:

Wino Sassicaia 2005: 599 zł
Koniak Davidoff Special: 990 zł
Koniak Louis Royer Extra: 1 350 zł

Na specjalnie zamówienie wino Chateau Petrus w cenie do ustalenia (zależy od rocznika).

WineCorner Trzaskalscy Smaga Sp. j.
Ul. Biały Kamień 5 lok. II
Osiedle Eko Park przy Polach Mokotowskich
02-593 Warszawa
Tel.: 022 408 29 23
E-mail: info@winecorner.pl
www.winecorner.pl

WineCorner w Warszawie

WineCorner w Warszawie

WineCorner w Warszawie

artykuł sponsorowany

  • Pt., 21-11-2008 myszkie1
    Nie macie nic ciekawszego do roboty tylko się spierać i podniecać, kto ma lepiej, kto gorzej a kto więcej. Normalna kolej rzeczy jeden ma posiadłość drugi M2 w bloku, wielkie rzeczy.... Kocham wina, najbardziej mi smakują australijskie ale żadnym dobrym winkiem nie pogardzę :)
    Odpowiedz Zgłoś
1 2