Wiosenno-letni makijaż – nowości

2 Komentarze
39 Zdjęć
Czwartek, 16-05-2013

Wiosenno-letni makijaż to ciekawie przeplatające się propozycje kolorystyczne z gamy pasteli i słonecznej. Przy odrobinie umiejętności oba te trendy można łączyć lub stosować na zmianę. Tym razem kilka najświeższych kolekcji do makijażu.

Guerlain
, Terracotta
W tym sezonie kultowa już linia Terracotta to nie tylko kosmetyki do makijażu, ale również pielęgnacja, ochrona przeciwsłoneczna i wspomaganie opalania. W linii znalazły się kosmetyki takie jak aktywator opalania SPF 30 blondes i SPF 15 brunettes (Cena: 185 zł), aktywator opalania do twarzy i ciała Sun Serum (Cena: 226 zł), samoopalacz w żelu Sunless (Cena: 214 zł), peeling do ciała SunScrub (Cena: 228 zł), odświeżająca mgiełka brązująca do nóg Nogi Gazeli (Cena: 228 zł), puder w kompakcie 4 Seasons (Cena: 278 zł) i podkład brązujący Skin (Cena: 214 zł).

Artistry, Zaczarowany Ogród
Wystarczy wspomnieć, że kolekcję stworzono w inspiracji obrazami Claude’a Moneta i wszystko będzie jasne. Dwie limitowane palety kolorystyczne to Kwitnąca Róża oraz Tajemnicza Lilia, w każdej znalazły się następujące kosmetyki: cienie do powiek w płynie w kolorach: Golden Pearl, Crushed Rose, Bronzed Shell, Golden Sunset, Twilight Water, Midnight Star (Cena: 203 zł), róż do policzków w kolorach: Soft Peach lub Sequined Rose (Cena: 172 zł), podwójny błyszczyk do ust w kolorach: Fresh Pink lub Liac Shilmmer (Cena: 135 zł), kredka do oczu w kolorach: Bronzed Patina lub Port Wine (Cena: 104 zł).

Benefit, Core Color
Może skromnie, ale jakże kusząco. W kolekcji  Core Color  marki Benefit znalazły się tylko (lub aż!) cienie pudrowe i kremowe (Cena: 89 zł) oraz błyszczyki (Cena: 85 zł). Wszystkie w przepięknych, kobiecych kolorach i opakowaniach kojarzących się trochę ze słodyczami w stylu retro.

Bobbi Brown,  Nude Beach
To już typowo letni look. W kolekcji znalazł się puder brązujący do twarzy i ciała
Edycja limitowana Face && Body Bronzing Duo (Cena: 200 zł), samoopalacz do twarzy i ciała Sunless Tanning Gel for Face and Body (Cena: 140 zł, 125 ml), Sheer Color Cheek Tint w odcieniach Nude Beach, Summer Pink i Sunlit Nude (Cena: 115 zł, 6 g), błyszczyki Tube Tint w odcieniach Bronzed Pink, Naked, Pink Cloud i Air Kiss (Cena: 100 zł, 15 ml), cienie w sztyfcie Long-Wear Cream Shadow Stick w kolorach Golden Bronze i Sunlight Gold (Cena: 120 zł, 1,6 g) i lakier do paznokci Shimmer Nail Polish w odcieniu Ribbon (Cena: 60 zł, 9 ml).

Sephora, Gorączka Złota
To letni look makijażowy marki Sephora. Na topie są bowiem rozświetlacze z drobinkami i złotymi pigmentami. Do twarzy polecany jest puder brązujący Sephora, dostosowujący się odcieniem do pH skóry Color Adapt Bronzer. Hitem są też cienie Sephora o metalicznych refleksach Color Token Eyeshadow oraz lakiery Color Hit dostępne w aż 52 odcieniach. Inne ciekawostki to złota wodoodporna pianka Waterproof Star Eye Shadow and Liner o podwójnym zastosowaniu – jako eyeliner oraz cień do powiek, rozświetlający żel ze złotymi drobinkami Precious Gold Luminizer, pięknie podkreślający opaleniznę oraz cerę złotym blaskiem, flamastry do ust Star Lip Stain czy markery Temporary Tattoo for Face and Body. Złoto pojawia się także w kolekcji do opalania Summer Time Beauty i kolekcji kąpielowej Bling Bling Summer.

AG

  • Czw., 16-05-2013 wrazliwa
    Kosmetyków nigdy nie ma się za dużo:P
    Odpowiedz Zgłoś
  • Czw., 16-05-2013 dexter
    Ciekaw jestem jak one tego Photoshopa do reala przeniosły
    Odpowiedz Zgłoś