Wonderbox Uroda Classic

4 Komentarze
2 Zdjęcia
Poniedziałek, 23-02-2009

Wonderbox Uroda Classic

Pudełko prezentowe zawierające możliwość wyboru ponad 90 zabiegów relaksacyjno - upiększających.

Do wyboru masz: masaż Lomi-lomi-nui, ekskluzywne dotleniające Airnergy, zabieg witaminowy Sothys Flash Beauty, fotoodmładzanie, sesje jogi, relaksacyjny i odprężający masaż twarzy, zabieg kawowy „Spa Pedicure”, unikalny seans relaksacyjny w kołysce Ralpha oraz kąpiel parafinowa dłoni, orientalny Masaż Bańką Chińską, sauna w tunelu Power Slim, zabieg aromaterapeutyczny całego ciała z masażem czy też masaż relaksacyjny całego ciała i wiele innych.

Wonderbox to eleganckie pudełko zawierające katalog z zaprezentowanymi atrakcjami do samodzielnego wyboru przez osobę obdarowaną, a także bon podarunkowy wymienialny na jedną z nich.

Pudełka prezentowe Wonderbox można zrealizować już nie tylko w Warszawie i okolicach, ale też w Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Katowicach (regionie Śląska), na Mazurach, w Szczecinie i w innych miastach.

Cena: 99 zł

Pudełko prezentowe możesz kupić na stronie internetowej Wonderbox.

Wonderbox Uroda Classic

MK

 • Pn., 23-02-2009 gość
  co za bzdura
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 23-02-2009 pmm
  o pierwszy raz jestem na pierwszej stronie heh
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 23-02-2009 gość
  Miałam i beznadziejnie wykorzystałam! Nie polecam oferowanego zabiegu w salonie Feel Good stacja matra "Stokłosy". Beznadziejnie wykonany makijaż i fryzura... ;/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 24-11-2010 Gość
  NIE KUPOWAĆ!!!! WONDERBOXA NIGDZIE SIĘ NIE ZREALIZUJE, TO OSZUSTWO!!!
  Odpowiedz Zgłoś