Worldmaster Chronometr Automatic Atlantic

7 Komentarzy
1 Zdjęcie
Niedziela, 24-08-2008

Worldmaster Chronometr Automatic Atlantic
Worldmaster Chronometr Automatic spełnia wszystkie standardy dokładności wyznaczone przez szwajcarski instytut COSC.

Elegancki zegarek ma zakręcany, przezroczysty dekiel eksponujący niezawodny mechanizm automatyczny. Klasyczny wygląd to przede wszystkim wykonana ze stali szlachetnej koperta oraz czarna tarcza przykryta szafirowym, odpornym na zarysowania szkłem z powłoką antyrefleksową. Najwyższej jakości skóra, z której powstał pasek, ma dodatkowe wzmocnienia odporne na wodę.

Cena: 2 595 zł

Kupisz w salonach oferujących zegarki Atlantic.

AW

 • Niedz., 24-08-2008 gość

  ty sie nie zastanawiaj bo ci dzieciaku mozg sie przegrzeje!! sa tu jeszcze normalni ludzie, ktorzy potrafia stanac w obronie niewinnej dziewczyny.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 24-08-2008 repetier

  Nie ubóstwiajmy Atlantica aż do takich granic. Gdyby nie Perrelet i Breguet połowa tych zegarków byłaby na korbkę. Obecna marka nie ma juz nic wspólnego z dawną świetnością, a jest wyłącznie jazdą na renomie. Zgadzam się, że w porównaniu z obecną konkurencją nadal jest to wyżyna na szczeblu cena/jakość. Za tą cenę można swobodnie dostać zegarek firm takich jak: Corum, Glycine, Stowa, Zenith [podstawowe modele](oczywiście na zachodzie, choć tam też ciężko dostać Atlantica).

  Ponadto nie zaliczyłbym do marek plebejskich zgodnie z Twoim wcześniejszym komentarzem marki EBEL - nie wiem w ogóle skąd taka inicjatywa. Podobnie jak Locman (odpowiednik Glycine), aspirujący designem i wyglądem do Panerai, ale nie sięgający mu do pięt. Niestety teraz większość marek to niesamowite efekty marketingu, sztucznego zawyżania wartości materiałami użytymi w ozdobie/konstrukcji itp. A outsourcing mechanizmów jest rzeczą powszechną. Np. Corum 'pożyczał' często mechanizmy od Patka, PolPora kupuje poczciwe ETY...

  Warto się więc zastanowić czy kupować markę, mechanizm czy design. W chwili obecnej sklasyfikowałbym Atlantica do marki, Locmana do designu a mechanizmy do top 10 manufaktur(IWC, Patek i Czapek, ALSohne, Breguet, Vacheron etc.)

  Dodatkowo po przezytaniu Twoich postów z Leonidasem300 widzę, że Twoje zdanie ma być postrzegane jako najlepsze. Aczkolwiek szczerze zachęcam do dyskursu czasomierzowego i przechwałek nadgarstkowych. Z góry informuję, że nie interesuje mnie dyskuscja kto jest mądrzejszy, a rzeczowa arumentacja poparta dowodami.

  Poniżej moje cudo, różniące się tylko kolorem tarczy (moja jest biała).
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 24-08-2008 TonnySoprano
  atlantic robi calkiem dobre czasomierze, dla ludzi ktorzy cenia jakosc, a nie stac ich na wydanie b. duzej kwoty na zegarek lub uwazaja, iz nie ma to sensu.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 24-08-2008 Sophie
  wyglad elegancki choc dosc klasyczny...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 24-08-2008 LidiaS
  Calkiem ladny...i cena rozsadna :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 26-08-2008 Owen_Poznan!!
  [cytat komentarz="4570407"]

  Nie ubóstwiajmy Atlantica aż do takich granic. Gdyby nie Perrelet i Breguet połowa tych zegarków byłaby na korbkę. Obecna marka nie ma juz nic wspólnego z dawną świetnością, a jest wyłącznie jazdą na renomie. Zgadzam się, że w porównaniu z obecną konkurencją nadal jest to wyżyna na szczeblu cena/jakość. Za tą cenę można swobodnie dostać zegarek firm takich jak: Corum, Glycine, Stowa, Zenith [podstawowe modele](oczywiście na zachodzie, choć tam też ciężko dostać Atlantica).Ponadto nie zaliczyłbym do marek plebejskich zgodnie z Twoim wcześniejszym komentarzem marki EBEL - nie wiem w ogóle skąd taka inicjatywa. Podobnie jak Locman (odpowiednik Glycine), aspirujący designem i wyglądem do Panerai, ale nie sięgający mu do pięt. Niestety teraz większość marek to niesamowite efekty marketingu, sztucznego zawyżania wartości materiałami użytymi w ozdobie/konstrukcji itp. A outsourcing mechanizmów jest rzeczą powszechną. Np. Corum 'pożyczał' często mechanizmy od Patka, PolPora kupuje poczciwe ETY...Warto się więc zastanowić czy kupować markę, mechanizm czy design. W chwili obecnej sklasyfikowałbym Atlantica do marki, Locmana do designu a mechanizmy do top 10 manufaktur(IWC, Patek i Czapek, ALSohne, Breguet, Vacheron etc.)Dodatkowo po przezytaniu Twoich postów z Leonidasem300 widzę, że Twoje zdanie ma być postrzegane jako najlepsze. Aczkolwiek szczerze zachęcam do dyskursu czasomierzowego i przechwałek nadgarstkowych. Z góry informuję, że nie interesuje mnie dyskuscja kto jest mądrzejszy, a rzeczowa arumentacja poparta dowodami.Poniżej moje cudo, różniące się tylko kolorem tarczy (moja jest biała).
  [/cytat]
  a ja mam D%G dla cyny i jakis sportowy wskazowkowy PUMA .. i mam wyjebane na jakies twpje cuda..bo mam dopiero 23 lata i jeszcze bede mial w chooj zegarkow lamusie!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 16-03-2011 atlantikonosiciel
  Ja mam identyczny:) Niezłomną zaletą tego Atlantica jest mianowicie własnie jego klasyczność czym nawiązje do starych Worldmasterów. ORAZ NAJWAZANIEJSZY jest wyraz CHRONOMETR!!!! tak tam pisze CHRONOMETR!! A więc dostajemy coś co w innych markach jest bardzo drogie. Certyfikat Chronometru nie posiada każdy pierwszy lepszy zegarek oraz kazdy taki zegarek dostej swój numer moj to 293:). Przypomne ze mam 18 lat kocham mo zegarek zamierzam kupić automatyczną Omege w atrakcyjnej cenie. (człowieka nie stac na konserwacje) A mój tata jakby to powiedziec siedzi w zegarkach. Acha pozdrowienia dla pana z zegarkiem D&G i Puma, nie zapomnijcie wymienić chińskiej baterii. Z drugiej strony gdyby nie mój tata też pewnie nosiłbym "cynowską" D&G. No i dokupcie sobie jeszcze ciuchy na allegro żeby było w komplecie.
  Odpowiedz Zgłoś