Współczesny buntownik Rage Age by Czapul

16 Komentarzy
19 Zdjęć
Czwartek, 17-11-2011

Inspirowana komiksem noir jesienno-zimowa kolekcja Rage Age by Czapul zainteresuje współczesnych buntowników i indywidualistów. Zestawienie akcentów punk-rockowych i vintage, wyraziste dodatki, oryginalne faktury i solidne krawiectwo wyróżniają się na tle męskich kolekcji dostępnych na polskim rynku.

Ubrania utrzymano w mrocznej tonacji kolorystycznej. Dominują biel, czerń, srebrno-szary. Projektant wyraźnie podkreśla elementy stylu motocyklowego – czarne spodnie, rękawiczki, ćwieki, kurtki z dwustronnie rozpinanymi zamkami. Materiały pokrywają przetarcia i stylizowane na ubłocenia plamy.

Obok ubrań klient Rage Age znajdzie tu również pasującą do buntowniczej stylizacji mini kolekcję butów.

Kolekcja jest dostępna w salonach Rage Age.

AW

 • Niedz., 20-11-2011 Gość
  Panom i Paniom z Galerii Mokotow nawet nie chce się wstać z kanap jak klienci wchodzą.Jeżeli chodzi o kolekcje to mąż już się obkupil-lubię styl Rage Age.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 20-11-2011 Michał
  A mnie dziś w starym browarze bardzo miło obsłużono jeżeli tak to można nazwać. Niestety nic nie kupiłem ale stwierdziłem że chciałbym coś w takim stylu przymierzyć. Pan podał mi spodnie z wystawy, koszulę i marynarkę. Wszystko wybrał pode mnie... i zestaw wyglądał świetnie... szkoda tylko że za same spodnie musiałbym dać niecałe 1200zł co trochę nie jest jeszcze na moją kieszeń. Ale kultura i doradztwo na 5 w starym browarze. Bez chamstwa.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 21-11-2011 Gość
  Każdy oczekuje od Obsługi w Salonach czegoś innego. Ja miałem okazję odwiedzić kilka Salonów Rage Age i przynaję, że najlepszy Staff jest w St.Browarze i Tarasach. Panow z Arkadii prestiż marki troche przerosl.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 22-11-2011 Gość
  To prawda:-)Obsluga z Arkadii podpowiada co kupic, zeby guziki nie odpadaly.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-12-2011 Gość
  Gość (Sob., 19-11-2011) napisał:

  Marka OK - konsekwentnie do przodu. Prestiż brandu nie wspolgra niestety ze sprzedawcami - Sprzedawcy w Starym Browarze wogole nie zachęcający do robienia zakupów. ZENADA!!!!!!!!!
  Nie zgadzam sie !. Próbowałem dwukrotnie zrobić zakupy w złotych tarasach. Atmosfera jak na biegunie polarnym. W sobote w Poznaniu - rewelacja. Uprzejmi i kompetentni sprzedawcy
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 18-12-2011 krempla
  od kilku miesięcy ubrania które noszę pochodzą od Czapula. Są bardzo drogie, więc takie gadżety jak: buty, rękawiczki kupuję w salonach innych marek. Generalnie główny pion ubioru, który preferuję to Vistula i Rage Age. Guziki to nie plastik tylko róg bawoli, zawsze jest ich pięć na mankietach i składają się z dwóch części, stąd rysa na każdym z nich.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2