Wyjazd na Australian Open 2012

2 Komentarze
4 Zdjęcia
Poniedziałek, 10-10-2011

Wyjazd na Australian Open 2012

Jeżeli styczeń kojarzy wam się najbardziej z kortami w Melbourne Park i co noc nie dosypiacie, by napawać się widokiem najlepszych tenisistów na świecie, to zamiast trwać przed telewizorami w domach wybierzcie się na Antypody i zobaczcie Australian Open 2012 na żywo.

Wyjazd taki organizuje między innymi krakowskie biuro podróży Relaksmisja, które oferuje egzotyczne podróże połączone z aktywnościami sportowymi. Specjalizuje się w wakacjach na rajskich plażach oraz w wyjazdach na kajty, rafting czy surfing, a w związku z pasją założycieli – organizuje również wyjazdy na turnieje tenisowe.

W wyjeździe na Australian Open bierze udział mała grupa ludzi, która nie tylko uczestniczy w największym sportowym wydarzeniu Australii, ale również ma możliwość gry w tenisa w doskonałych warunkach. Uczestnicy wyjazdu będą mogli doskonalić swoje umiejętności pod okiem trenera PTR ze szkoły tenisa Drop Shot, a wieczorami bywać w najbardziej modnych miejscach Melbourne.

Cena: 10 900 zł

W cenę wliczony jest przelot z Warszawy, zakwaterowanie, transfery wewnętrzne, gra na kortach South Yarra Tennis Club, ubezpieczenie, opieka pilota oraz wejściówki na Ground Pass. Cena nie obejmuje jedzenia oraz wejściówek na arenę Roda Lavera i Hisense - uczestnicy będą mogli je dodatkowo odwiedzić wedle uznania.

Więcej informacji: www.relaksmisja.com

Wyjazd na Australian Open 2012

Wyjazd na Australian Open 2012

Wyjazd na Australian Open 2012

AWP