Wypiekacz do chleba Philips

5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 08-03-2010

Wypiekacz do chleba Philips

Każdy zna chyba zapach świeżo pieczonego chleba: intensywny, kojarzony z ciepłą, domową atmosferą. Tradycyjny wypiek, czyli zagniatanie, czekanie aż ciasto wyrośnie, pieczenie to skomplikowany proces. Philips czerpiąc z tradycji proponuje nowoczesność, funkcjonalność i ten sam, doskonały smak.

Prezentowany wypiekacz do chleba Philips umożliwia przygotowanie różnorodnych, domowych wypieków z dziecinną łatwością. Urządzenie wyposażone jest kilka pomysłowych rozwiązań, dzięki którym możemy bez wysiłku i w każdej chwili cieszyć się świeżym pieczywem. Szczypta bazylii czy marokańskie przyprawy gwarantują nowe smaki, rodzynki i żurawina pozwolą przygotować coś na słodko, oliwa i papryka chili to propozycja wypieków na ostro. Możliwości jest mnóstwo, można eksperymentować z dodatkami do woli.

Wypiekacz to 14 różnych programów, wygodna funkcja opóźnionego startu, łatwa obsługa. Do wyboru są opcje: słodki, słony, biały lub razowy, mniej lub bardziej zarumieniony. Chleb, duńskie bułeczki z ciasta drożdżowo - maślanego, włoska focaccia nie są problemem. 

Cena: 499 zł

Kupisz w sklepach AGD.

AW

 • Pn., 08-03-2010 Rybka380
  Fajne :) i na pewno zdrowe :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 08-03-2010 gość
  mam na to chęć, czy ktoś używa i może napisać jak się spisuje ?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 08-03-2010 gość
  ale mi looksus
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 08-03-2010 gość
  mam moulinexa, ale chlebopiecek to jest świetny pomysł w ogóle :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 09-03-2010 gość
  gość (Poniedziałek, 08-03-2010) napisał:  mam na to chęć, czy ktoś używa i może napisać jak się spisuje ?


  Mam wypiekacz do pieczywa. Od momentu pierwszego użycia nie kupuję już pieczywa. Chleb z tego urządzenia jest rewelacyjny. Można również wykonać w nim konfitury. Rewelacja!!!
  Odpowiedz Zgłoś