Wyższy poziom muzyki

5 Komentarzy
2 Zdjęcia
Poniedziałek, 13-02-2012

Nowe audiofilskie słuchawki to propozycja dla tych wszystkich, dla których jakość odtwarzanych utworów nie pozostaje obojętna. W tym przypadku mamy do czynienia z ciekawym kolażem autentyczności brzmienia i wyrafinowanym designem słuchawek, zaprojektowanych przez niemiecką firmę Sennheiser. 

HD 700 to zaprezentowany na tegorocznych targach w Las Vegas (Consumer Electronics Show 2012) nowy model słuchawek High-End, uzupełniających najwyższą linię produktów audiofilskich Sennheisera.

Wykonane z wysokiej jakości komponentów gwarantują duży komfort noszenia. Otwarte wokółuszne słuchawki z innowacyjnym systemem zapobiegania wibracjom zapewniają odbiorcy niesamowitą jakość odsłuchu w dowolnym miejscu. Utrzymane w klasycznej czarno-szarej kolorystyce i z ascetycznym designem będą miały zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników. Co jednak najważniejsze bronić będą się same, jakością odtwarzanej muzyki.

HD 700 na rynek trafią już w marcu 2012 roku. Cena będzie kształtować się na poziomie 1000 dolarów. Czy to dużo czy mało? Oceńcie sami.

MB

 • Pn., 13-02-2012 Gość
  Wyglądają dość futurystycznie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 14-02-2012 mieciu
  ranza (Wt., 14-02-2012) napisał:

  Sennheiser to marka dla bezdomnych

  sie znasz w dupie byles g widziales
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 29-02-2012 mialem
  @ mieciu : mialem hd600 i skoro dla ciebie to marka dla bedomnych to ja nie wiem ale cienki z ciebie znawca tematu.
  seria hd od 600 w gore warta jest kazdego dolara czy zlotówki oczywiscie gdy sie chce posluchac i ma z czego a mp3 z komputera.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-04-2012 Gość
  Jak będziecie mieli możliwość to proponuję posłychać modeli Sennheiser Orpheus - zwalają z nóg, słuchałem na nich muzyki jazz oraz rock - powalają na kolana, słychać na nich dźwięki których do tej pory nigdy nie słyszałem. Rewelacja.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-08-2013 Gość
  Dzisiaj rano skończyła mi się kasa na koncie, wszedłem w te darmowe doładowania co tak reklamują, od początku myślałem że to ściema a jednak NIE !! :)
  Dostałem DRUGIE DARMOWE DOŁADOWANIE !.STRONA ---> http://yuarel.com/darmowe2dolad…
  Odpowiedz Zgłoś