Zabieg oxybrazji

4 Komentarze
2 Zdjęcia
Czwartek, 28-04-2011

Zabieg oxybrazji

Oxybrazja to rodzaj peelingu, w którym wykorzystuje się strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej i powietrza (czystego tlenu) emitowanych pod ciśnieniem przez specjalne urządzenie. Jest bezdotykowy, a więc czysty, bezpieczny i higieniczny.

Jego zadanie to delikatne, ale skuteczne złuszczenie martwego naskórka, zwężenie porów oraz rozjaśnienie przebarwień. Jest bezbolesny, a wręcz przyjemny i relaksujący. Oxybrazja jest całkowicie bezinwazyjna, więc nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych – może być więc wykonywana nawet na cerach bardzo wrażliwych, naczynkowych czy trądzikowych a także u pań w ciąży, czy osób starszych. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu - skóra staje się odświeżona i gładka. Dla długotrwałego efektu poleca się zastosowanie serii 3 – 5 zabiegów.

Zabieg wykonać można w trzech wariantach: na samą twarz, na twarz i szyję, a także na twarz, szyję oraz dekolt. Składa się na niego oczyszczanie za pomocą soli fizjologicznej i powietrza, nakładanie specjalnego serum oraz maski i końcowa aplikacja kremu.

Cena zabiegu oxybrazji:
Twarz - 180 zł
Twarz + szyja - 200 zł
Twarz + szyja + dekolt - 210 zł
Oxybrazja do zabiegu - 90 zł

Zabieg wykonać można w Salonie Urody Pasja
Wrocław, ul. Poniatowskiego 7c
tel. 71 321-23-13
tel. kom. 608 471 447
http://www.pasja.wroclaw.pl

Zabieg oxybrazji

AG

 • Czw., 28-04-2011 gość
  Ktos to sobie robil? rzuccie jakies konstruktywne komentarze!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 28-04-2011 gość
  Ja robiłam serię 3 zabiegów co tydzień. Szczerze powiedziawszy zabieg jest słaby. Efektów większych nie ma, może cera trochę odświeżona. Zwykły peeling kawitacyjny jest bardziej skuteczny.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 28-04-2011 gość
  ja robiłam na twarzy widać efekty ale ogólnie szału strasznego nie ma nie mniej jednak polecam
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 29-04-2011 gość
  potrzebne to komu jak qurwie majtki
  Odpowiedz Zgłoś