Zabieg po opalaniu

50 Komentarzy
2 Zdjęcia
Poniedziałek, 07-08-2006

Zabieg po opalaniu

Starając się o idealną opaleniznę, nietrudno o podrażnienie i wysuszenie skóry. Wtedy warto oddać się w ręce specjalistów. Zabieg Kleopatra polega na wmasowaniu w ciało preparatów, których zadaniem jest oczyszczanie i wygładzanie skóry.

Po delikatnym peelingu solnym skóra lepiej wchłania odżywczą maseczkę mleczną. Peeling połączony jest z hydromasażem całego ciała za pomocą urządzenia Vichy Shower, który gwarantuje natychmiastowe odświeżenie i orzeźwienie. Kosmetyczka nakłada kompleks witaminowy z białej glinki i body pack, który dostarcza skórze soli mineralnych i aminokwasów.

Efektem jest głęboko nawilżona i oczyszczona skóra. Zabieg przynosi natychmiastowe ukojenie. Dodatkowo hydromasaż zapewnia przyjemne uczucie relaksu i odprężenia. Maski na ciało wykonywane są w specjalnej kapsule, gdzie para wodna i światło podczerwone aktywizują ich działanie.

Zabieg trwa 90 minut i kosztuje 320 zł.

Zabiegi wykonywane są w salonie Royal Vital w Warszawie przy ul. Siennej 93, tel: 0-22 890 83 95 i w hotelu Bristol, tel: 0-22 551 18 54

www.royalvital.pl

Zabieg po opalaniu

AMG

 • Pn., 14-08-2006 gość

  jest super
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 14-08-2006 gość
  gadacie bez sensu:) po jednym zabiegu nie ma zadnego rezultatu trza by zrobic kilka serii zeby widziec poprawe, ludzoezawsze powiedza ze to jest super bo ich zal sciska ze tyle siana wydali i nikt by sie nie przysnal ze to jest nic nie warte
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 14-08-2006 Nikita
  Gdybym miała tylko kase nie zastanawiałabym się... takie "coś" to cud, czego my kobiety nie robimy abyśmy byly piękne??""
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 14-08-2006 szudi
  szare mydło i szczotka ryżowa drogie panie!!!! efekt murowany ... i opalenizna tez, a koszt????????? 5 zeta max!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 14-08-2006 gość
  a tak szczerze to bezsens i naiwne wyciąganie kasy... jak macie to wywalajcie ciężko zarobione pieniądze w durbe kuracje odmładzające ale czasu i tak nie oszukacie!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 14-08-2006 zgrabny i powabny
  kleopatra sreopatra - takim pendzlem wczoraj ścianę w garażu malowałem a wy dajecie sobie tym ryje smarować!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 15-08-2006 immago
  UMóWMY SIę - ten cały portal powstał dla ludzi, dla ktorych wydatek w kwocie 300 parę zł raz w tygodniu nie uszczupli zbytnio portfeli.
  czyli 4x300 parę zł na tydzień = ponad 1200 zł miesięcznie.
  JAKO NA JEDEN Z "DROBNYCH WYDATKóW" tego typu - mało kogo z dzisiejszych dwudziestoparolatków stać na takie "fanaberie" NIESTETY.
  więc umówmy się, że są to zabiegi dla ludzi/kobiet po 40-tce, mających "stanowiska" i zarobki [oraz predyspozycje wiekowe] adekwatne akurat [pod względem i wieku i pensji] dla tego typu atrakcji.....
  i oczywiście wyłącznie regularne poddawanie się takim zabiegom ma sesns.
  bo co z tego, że kosztem wyrzeczeń pójdę sobie raz w miesiącu na "zabieg po opalaniu", skoro naturalne złuszczanie naskórka ma o wiele szybszy przebieg itp. itd.
  nie stac mnie, ani jak sądze większości z przeciętnych ludzi, na takie wycieczki, więc nawet taki jednoraowy zabieg nie ma ani sesnu ani uroku, bo ja np. traktowalaby, to jako "wyrzucenie pieniędzy" skoro regularnie nie mam jak - to po co jednorazowo??
  wole kupić książkę/płytę/pójść do teatru/opery/na koncert chociażby nicka cave'a unplugged ;]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 15-08-2006 kosmetyczka*
  Każda kobieta powinna zafundować sobie jaki kolwiek zabieg wykonany przez kosmetyczxke może on byś wykonany w innym salnie -inny zabieg i za inne pieniądze!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 15-08-2006 ewqa
  Popieram ponizszą wypowiedź... tylko potrzeba tu bardzo dużo wytrwałości i efekt murowany. Samodyscyplina....no i odpowiednia motywacja !!!
  Zabiegi tez sa dla ludzi...lecz ten dla wyjatkowo "pieniężnych".
  No cóż jeśli ktoś lubi to może sobie poleżeć i w kapsule .Ja tak naprawdę wolę zimny prysznic,50 pompek,50 przysiadów ,jogę - a efekt? dają mi prawie 20 lat mniej ,ha,ha i to po trójce dzieci. Drogie Panie każda z nas ma paluszki ,i sama może świetnie wymasować swoje ciało w większości,polecam to działa.
  [/cytat]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 15-08-2006 gość
  mamyyj
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5