Zabieg Techni SPA Mary Cohr

14 Komentarzy
1 Zdjęcie
Sobota, 17-11-2007

Zabieg Techni SPA Mary Cohr

Techni SPA to zabieg na ciało o potrójnym działaniu: wyszczupla, usprawnia krążenie i relaksuje. Nowoczesne urządzenie do pielęgnacji dzięki zastosowaniu podciśnienia, jonizacji i stymulacji, rozbija i likwiduje komórki tłuszczowe, biologicznie usuwa cellulit i ujędrnia. Na ciało nakładane są kolejno modelujący Booster Essence Cream, serum – żel wyszczuplające lub serum ujędrniające, a na końcu Intensywny Koncentrat Wyszczuplający Pure Slimmer.

Na 45-minutowy zabieg składają się 3 elementy:

Ssanie, które masuje (nacisk rolek jest indywidualnie dostosowany do klienta) i rozbija struktury cellulitu, osłabia tkankę tłuszczową, stymuluje krążenie, eliminuje toksyny i ujędrnia.

Jonizacja, która pobudza biologiczną walkę z cellulitem i wspomaga działanie kosmetyków.

Stymulacja, która powoduje skurcze mięśni, wzmacnia mikro-krążenie, spala kalorie i ujędrnia.

Cena zabiegu: 160 – 280 zł

Adresy autoryzowanych salonów Mary Cohr znajdziesz tutaj.

AW

 • Sob., 17-11-2007 Baby_Blue
  Pewnie bedzie trzeba powtarzać taki zabieg kilka razy....Na pewno.....tak może skusiłabym sie.....masaz na ukrwienie skory..troche tłuszczu zbić..czemu nie...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 17-11-2007 cherri
  Wszystkie zabiegi, które sprawiają , że kobieta czuje się dopieszczona, zrelaksowana i odprężona są jak najbardziej wskazane. Cena nie powinna grać roli dla mężczyzny, który chce by jego dziewczyna czuła się świetnie we własnej skórze.
  A,jeśli takowego brak zafundujmy sobie same odrobinę przyjemności.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 17-11-2007 gość
  cherri (Sobota, 17-11-2007) napisał:  Wszystkie zabiegi, które sprawiają , że kobieta czuje się dopieszczona, zrelaksowana i odprężona są jak najbardziej wskazane. Cena nie powinna grać roli dla mężczyzny, który chce by jego dziewczyna czuła się świetnie we własnej skórze.A,jeśli takowego brak zafundujmy sobie same odrobinę przyjemności.


  a myslalam, ze kobiety sa obecnie choc troche bardziej wyzwolone. a tu prosze dziewczeta czekaja az im ich faceci zafunduja wizyte w spa. ludzie...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 18-11-2007 karolinka
  ohh jak ja bym sie na taki zabieg wybrała:)
  Odpowiedz Zgłoś
1 2