Zabiegi epilacji w Klinice BeautymeD

13 Komentarzy
1 Zdjęcie
Czwartek, 17-03-2011

Zabiegi epilacji w Klinice BeautymeD

Zabiegi fotoepilacji są coraz popularniejsze i tańsze, ale nie zawsze bywają skuteczne. Obecnie jedną z najbezpieczniejszych i nowocześniejszych metod jest zabieg usuwania owłosienia za pomocą lasera medycznego Fotona - Dualis SP.

W przeciwieństwie do tradycyjnych metod, które oddziałują jedynie na ciemną część włosa, Dualis SP działa obkurczając naczynia krwionośne, a tym samym powoduje zniszczenie naczyń zaopatrujących mieszek w krew i składniki odżywcze. Ponadto Laser Dualis SP wyposażono w najnowszej generacji skaner, co skraca zabieg, a jednocześnie zapewnia 100% pokrycie powierzchni poddawanej terapii, czyli zadziałanie na wszystkie mieszki włosowe.

Jeśli chodzi o skuteczność, to liczba zabiegów i rezultaty zależą od fototypu skóry, rodzaju włosa oraz cyklu odrastania. Dlatego, aby całkowicie pozbyć się owłosienia na danym obszarze ciała, pierwsza wizyta rozpoczyna się konsultacją u lekarza dermatologa, który na podstawie oceny rodzaju i koloru włosów określa liczbę koniecznych wizyt, a także dobiera odpowiednie parametry urządzenia. Z reguły trzeba wykonać serię od 4 do 6 zbiegów w odstępie 4 tygodni.

Sam zabieg jest bezbolesny i w zależności od obszaru skóry, trwa od 5 minut do godziny. Po wyjściu z gabinetu może pojawić się czasowy obrzęk lub zaczerwienienie obszaru poddanego fotoepilacji - objawy powinny ustąpić po kilku godzinach. Między zabiegami oraz dwa tygodnie po zakończeniu całej sesji należy unikać słońca i solarium, nie złuszczać skóry i stosować filtry przeciwsłoneczne.
Ten oraz inne zabiegi można wykonać w warszawskiej klinice BeautyMed.

Ceny :
Wąsik -200 zł
Broda – 300 zł
Pachy – 350 zł
Kolana – 200 zł
Bikini – 300 zł
Bikini głębokie, całkowite - 600 zł
Łydki – 500 zł
Uda, plecy – 700 zł

MO

 • Sob., 19-03-2011 gość
  A ktoś robił te zabiegi we Wrocławiu?
  Szukam dobrego gabinetu żeby było skutecznie. Na pierwszy rzut chciałabym zrobić bikini
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-04-2011 gość
  Przestrzegam wszystkich przed zabiegami laserowymi u dr Krzysztofa Mirackiego. Już parę miesięcy walczę z doprowadzeniem skóry do normalnego stanu (blizny, stany zapalne, dziury).
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 13-04-2011 gość
  Aha, zapomniałam dodać, że dr Miracki przyjmuje właśnie w "klinice" Beautymed.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2