Zakupy karmy dla zwierząt

15 Komentarzy
1 Zdjęcie
Wtorek, 09-06-2009

Zakupy karmy dla zwierząt

Pisaliśmy już o psiej garderobie, a teraz o wygodnej usłudze w segmencie produktów premium - elektrozakupach z dostawą do domu karmy.

Dla tych wszystkich, którym brakuje wolnego czasu, wracających późno z pracy i dla tych nie mających siły dźwigać ciężkich worków z suchą karmą dla psa czy kota.

Rozwiązanie kłopotów znajdziecie na stronie Telekarma. Znajdziecie tu blisko 300 rodzajów suchej karmy najlepszych marek. Ceny karmy zawierają już koszt przesyłki.

Przykładowe ceny:
Dog Chow Adult With Mixed Meats 15 kg - 89 zł
Royal Canin Giant Adult 15 kg – 169 zł
Sanabelle Grande 10 kg + pojemnik – 159 zł

MK

 • Wt., 09-06-2009 gość
  To nie luxus to standard ...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 09-06-2009 gość
  racja poprzedniku. a ta stronka słaba-nie ma połowy produktów w zakladkach, zadnych zabawek itd.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 10-06-2009 gość
  Royal Canin jest najlepsza karma.
  Od narodzin mojego psa daje mu ta karme...!
  Jest the best!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 10-06-2009 gość
  wow ale luxlux ;] to jest norma....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 11-06-2009 gość
  też mi luksus - ok na wsi to może i jest luksus! nie ma się czym podniecać bo animalia.pl jest 100 razy lepsza! korzystam od dłuższego czasu i zawsze mnie zaskakuję swoim profesjonalizmem!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 11-06-2009 Weterynarz
  Weszłam i wśród najlepszych marek (jak to autor tego artykułu napisał) znalazłam taką karmę jak Pedigree.. Tak więc śmię twierdzić, że autor kompletnie nie zna się na dobrych markach karm dla zwierząt, a te tutaj podane przez niego nie są wielkim luksusem(a są na stronie LUXLUX) - są to po prostu dobre karmy, którymi należy karimć nasze zwierzęta, by dostarczyć im jaknajwięcej witamin, a do tego aby uniknąć regularnego "wyciskania gruczołów" jak to się mówi, które się gromadzą w gruczołach odbytu i mają nie miły zapach.Dzięki droższym karmom, możemy zapewnić naszym zwierzakom żadszych wizyk u weterynarza, których one tak bardzo nie lubią :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 11-06-2009 gość
  Źle sformułowałam wypowiedź na początku -> Weszłam na tę stronę chciałam powiedzieć.
  Weterynarz (Czwartek, 11-06-2009) napisał:  Weszłam i wśród najlepszych marek (jak to autor tego artykułu napisał) znalazłam taką karmę jak Pedigree.. Tak więc śmię twierdzić, że autor kompletnie nie zna się na dobrych markach karm dla zwierząt, a te tutaj podane przez niego nie są wielkim luksusem(a są na stronie LUXLUX) - są to po prostu dobre karmy, którymi należy karimć nasze zwierzęta, by dostarczyć im jaknajwięcej witamin, a do tego aby uniknąć regularnego "wyciskania gruczołów" jak to się mówi, które się gromadzą w gruczołach odbytu i mają nie miły zapach.Dzięki droższym karmom, możemy zapewnić naszym zwierzakom żadszych wizyk u weterynarza, których one tak bardzo nie lubią :)

  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 11-06-2009 gość123
  gość (Czwartek, 11-06-2009) napisał:  też mi luksus - ok na wsi to może i jest luksus! nie ma się czym podniecać bo animalia.pl jest 100 razy lepsza! korzystam od dłuższego czasu i zawsze mnie zaskakuję swoim profesjonalizmem!


  na wsi? to znaczy że to jaką karme ludzie kupują psą zależy od tego gdzie mieszkają?pozatym uwierz, że w dzisiejszych czasach większość ludzi zamożnych mieszka na wsiach, a nie w zatłoczonych miastach..chyba chodziło Ci o ludzi niezamożnych a nie tych którzy mieszkają na wsi:>
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 11-06-2009 gość
  co to za luksus? wszyscy tak robią
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 17-06-2009 psiara
  Posiadanie psa, to jest pewien luksus o ile się o niego dba jak należy. Szczepi, pielęgnuje, odrobacza i karmi drogimi i dobrymi karmami. To conajmniej wydatek kilkuset złotych miesięcznie.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2