Zakupy Polo Ralph Lauren przez komórkę

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Niedziela, 24-08-2008

Zakupy Polo Ralph Lauren przez komórkę

Polo to pierwsza marka luksusowa, która planuje umożliwienie swoim klientom dokonywania zakupów przy uzyciu telefonów komórkowych.

Ten trend jest niezwykle popularny w Azji, gdzie telefony stały się już dawno czymś znacznie więcej niż tylko narzędziem do komunikacji. Teraz takie poszerzenie funkcjonalności planowane jest w Stanach Zjednoczonych.

Zakupy będą możliwe dzięki zainstalowaniu w telefonach oprogramowania umożliwiającego czytanie kodów umieszczanych w prasie czy na wystawach sklepów. To przekieruje ich na stronę sklepu RL zoptymalizowana pod telefony komórkowe, gdzie będą mogli wygodnie dokonać zakupów.

Źródło: NY Times

AMG

 • Niedz., 24-08-2008 Teenage Idol
  Współczesne społeczeństwo konsumpcyjne nie potrafi pochamować swej żądzy nabywania-to w głównej mierze implikuje wysyp tego rodzaju rozwiązać (swoją drogą ciekawych, z czysto "marketingowego" punktu widzenia)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 25-08-2008 gość
  Nie będe nic zamawiała. Ostatnio zrobiłam zamówienie i Ralph lauren , nie uznaje z Polski przelewów.......
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 25-08-2008 biniomg
  wszystko będzie już można za niedługo przez telefon załatwić...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 04-09-2008 kupigo
  Szukać markowych towarów w USA? Zwyczajnie poprzez sklepy internetowe w USA. Gdy poszukujesz np. ekskluzywnych laptopów, elektroniki, samochodów - posłuż się obszerną listą sklepów na stronie http://www.kupigo.com przez internet. - wybierasz towary z różnych sklepów internetowych z całego terytorium Stanów Zjednoczonych. Potrzebujesz produktu? Ciuchy markowe, biżuteria, napisz do firmy, a oni znajdą to czego poszukujesz. Zawsze możesz sprowadzić i porównać ceny produktów. Warto zasięgnąc opini specjalistów szczególnie gdy decydujesz się na Import z USA hurtowych ilości. Zakupy w USA przez internet.
  Odpowiedz Zgłoś