Zapach pizzy mógłby stać się hitem?

4 Komentarze
7 Zdjęć
Wtorek, 18-12-2012

Najpierw zażartowali, później postanowili wypuścić limitowaną edycję perfum. Pizza Hut zaproponowała w żartach na Facebooku zapach pizzy, na co zareagowały tysiące fanów. Osoby, które jako pierwsze odpowiedziały na post, mają otrzymać flakoniki z oryginalnym zapachem ciasta z przyprawami. Czy zapach stałby się hitem, gdyby trafił na sklepowe półki? To pytanie pewnie zadawali sobie także twórcy innych dziwnych perfum.


Garage CdG z zapachem drogich aut, smaru i spalin miał zapewne przypaść do gustu fanom motoryzacji. Mole książkowe wybrałyby raczej In The Library o zapachu starych książek. Cel powstawania niektórych perfum jest jednak niejasny. Demeter Funeral Home o zapachu domu pogrzebowego, Eau de Stilton z nutą sera pleśniowego czy Sécrétions Magnifique o zapachu seksu miały być raczej tylko promocją lub śmierdzącą prowokacją. Cóż, niełatwo wyprodukować dziwny zapach, który w perfumeriach zadomowiłby się na dłużej.

Pizza Hut nie byłaby pierwszą siecią, która wypuściłaby zapach fast foodu. Swojego czasu na rynku pojawiło się BK Flame z nutą burgera. BK w nazwie nie znaczy nic innego, jak właśnie Burger King. Wśród perfum przeznaczonych dla smakoszy przeważają jednak nuty owocowe i czekolady. Ale przecież nie każdy jest miłośnikiem słodkich zapachów. Może ich przeciwnikom przypadłby do gustu zapach pizzy?

MM

 • Wt., 18-12-2012 Gość
  Wystarczy posiedzieć trochę w takim lokalu, po co kupować perfumy???
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 18-12-2012 yuka
  porąbany pomysł.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 20-12-2012 bla
  fuj
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 20-12-2012 Gość
  Gość (Wt., 18-12-2012) napisał:

  Wystarczy posiedzieć trochę w takim lokalu, po co kupować perfumy???  zgadza się ;]
  Odpowiedz Zgłoś