Zegarek Snake Roberto Cavalli

23 Komentarze
1 Zdjęcie
Niedziela, 17-12-2006

Zegarek Snake Roberto Cavalli
Od kilku dni w Polsce dostępna jest kolekcja zegarków Roberto Cavalli. Pokochają je osoby poszukujące niestandardowych rozwiązań, drapieżności oraz klasy i artystycznej duszy jednego z najbardziej znanych projektantów mody na świecie. Lubią go gwiazdy na całym świecie: Victoria Beckham, Lenny Kravitz, Madonna, Cher, Alicia Keys, Sarah Jessica Parker, Uma Thurman.

Po wielkim sukcesie sprzed lat na rynkach zachodnich, Snake powraca w trzech nowych odsłonach. Pierwszą z nich jest wersja na skórzanym pasku z pytona w odcieniu pastelowego różu - 1 220 zł. Pozostałe dwa modele to wersje  z bransoletą. Jedna ze stali szlachetnej - 1 220 zł, druga pozłacana - 1 449 zł. Niezmienny pozostaje kształt koperty. To wijący się wąż, będący symbolem "raju utraconego". Koperty i bransolety wszystkich modeli wykonane są ze stali szlachetnej.

Zegarki Roberto Cavalli dostępne są w następujących salonach Time Trend:

CH Arkadia w Warszawie, Salon Wzorcowy przy ul. Chmielnej, Galeria Krakowska w Krakowie, CH Silesia w Katowicach, Stary Browar w Poznaniu. Dokładne adresy sklepów dostępne są na stronie: www.zibi.pl

AMG

 • Pn., 18-12-2006 gość
  czy wy wszyscy jesteście z Mosiny wiesniaki !? totalne bezguście.......
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 18-12-2006 gość
  bardzo mi się nie podoba, jest po prostu obrzydliwy! za bardzo złoty i taki bez wyrazu... fu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 27-12-2006 gość
  CUDO!!!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3