Zegarki In The Mood Guess

Tagi: Guess, zegarki
11 Komentarzy
2 Zdjęcia
Środa, 28-03-2007

Zegarki In The Mood Guess
Wiosenna część kolekcji Guess Watches In The Mood dla panów, inspirowana kolorem czekolady, składa się z czterech nowych modeli. Relatywnie niskie ceny i nowoczesne wzornictwo sprawiają, że są to propozycje dla młodych mężczyzn. Warto mieć taki zegarek obok stufunkcyjnego sportowego czasomierza i na pewno zamiast tandetnej podróbki Roleksa za 200 zł.

Pierwszy z nich ze stalową, okrągłą kopertą z klasycznym wycięciem na szkiełko ma tarczę w kolorze gorzkiej czekolady, stanowiącą tło dla trzech funkcjonalnych mierników. Stalową bransoletę przepleciono materiałem imitującym bieżnik. Model ten jest również dostępny w wersji z prostokątną tarczą.

Druga z propozycji Guess Watches to model, którego koperta została wypełniona kolażem z tarcz, kół i śrub. Utrzymana w kolorystyce ciepłych odcieni złota, beżu i brązu doskonale komponuje się ze skórzanym paskiem zegarka, który wytłoczono w jaszczurzy wzór. Alternatywą dla bardziej konserwatywnych mężczyzn jest ten sam zegarek na czarnym skórzanym pasku ze stalową kopertą.

Cena modelu na skórzanym pasku: 596 zł
Cena modelu na bransolecie: 676 zł

Kupisz w salonach oferujących zegarki Guess. 

Zegarki In The Mood Guess

AMG

  • Czw., 05-04-2007 Rygal
    A ja mam fajoski zegarek z myszkom miki :P
    Odpowiedz Zgłoś
1 2