Zestaw bagażu Louis Vuitton

14 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 09-10-2007

Zestaw bagażu Louis Vuitton Najnowszy film Wesa Andersona The Darjeeling Limited to opowieść o trzech braciach i ich podróży. Braci grają Owen Wilson, Jason Schwartzman i Adrien Brody, wszyscy ubrani w garnitury Vuittona i przemierzający Indie z walizkami zaprojektowanymi przez Marca Jacobsa.

Jacobsa i Andersona prócz współpracy łączy przyjaźń oraz zamiłowanie do ładnych i ekskluzywnych rzeczy. Stąd pomysł na to, by projektant stworzył 11-sto częściowy zestaw bagażu, który następnie reżyser obsadzi w swoim filmie. Walizki, torby i kufry wykonane są z postarzanej skóry najwyższej jakości pokrytej monogramami i uroczymi zwierzątkami. Wewnątrz wyłożone aksamitem, mają kieszenie, skórzane paski i wykończenia. Stalowe okucia dopełniają eleganckiego charakteru.

Kolekcjonerom i miłośnikom marki Louis Vuitton, którzy będą w najbliższym czasie w Nowym Jorku i są zainteresowani nabyciem wyjątkowego i niepowtarzalnego zestawu bagażu, polecam odwiedzić salon Louis Vuitton, gdzie można składać oferty zakupu kompletu The Darjeeling Limited. Dochód ze sprzedaży zasili fundację UNICEF i The Rawal Mallinathji.

Adres sklepu: One East 57th Street, Nowy Jork, tel. 212-758-8877

Zestaw bagażu Louis Vuitton

AW

 • Sob., 13-10-2007 gość
  spieprzaj dziadu!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 25-10-2007 maxian
  No bagaże jak bagaże... Nawet ciekawie się prezentują, ale akurat mnie za bardzo nie przypadają do gustu (o nim się nie dyskutuje), ale może komuś innemu.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 27-10-2007 RichieN
  sqra (Wtorek, 09-10-2007) napisał:  Ja tam bym wolała mieć walizki ze skóry sweet-strawberry...  ahaha ale mnie rozbawilas ;D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 27-10-2007 RichieN
  Tak wlasnie sie podrozuje ;) bosskie zestaw...
  Odpowiedz Zgłoś
1 2