Zestaw kina domowego Harman Kardon

11 Komentarzy
2 Zdjęcia
Czwartek, 17-08-2006

Zestaw kina domowego Harman Kardon

Harman Kardon to japońska firma z 50-letnią tradycją i wieloma oryginalnymi rozwiązaniami technologicznymi na koncie. Uznana na całym świecie, głównie za wysokiej klasy wzmacniacze.
Zestaw kina domowego ma dużą moc 7 x 120 W i możliwość nagłaśniania innych pomieszczeń. System automatycznej kalibracji dźwięku w niespełna 3 minuty przekształca sygnał z każdego podłączonego źródła do postaci wielokanałowej, czyli dźwięku przestrzennego.

Proces cyfrowego przetwarzania sygnału modelu DPR 2005 obsługuje wszystkie najnowsze formaty surround od Dolby i DTS, poprzez Dolby Pro Logic, IIx, Dolby Virtual Speaker i DTS 96/24. Amplituner ma szeroki zakres opcji multiroom, łącznie z A-BUS/Ready, przyporządkowane tylne kanały i oddzielnego pilota do drugiej strefy, co pozwala cieszyć się dźwiękiem w całym domu. Kosztuje 5 600 zł.

DVD 23 wykorzystuje przetwarzanie piksel w piksel, a nie linia w linię, aby wytwarzać zauważalnie ostrzejszy obraz. Akceptuje niemal wszystkie formy zapisu cyfrowego - jest kompatybilne z formatami DivX, MP3, Windows Media i JPG. Posiada hi-endowe przetworniki cyfrowo-analogowe, sygnał testowy i podświetlanego pilota, dzięki czemu obraz i dźwięk jest dobrej jakości. Kosztuje 1 700 zł
Zestaw głośników do kina domowego HKTS 11 składa się z 10-calowego, 100 W subwoofera generującego najniższe tony oraz ekranowanego magnetycznie dwudrożnego głośnika centralnego i głośników satelitarnych.

System wyposażony jest w wejście poziomu liniowego Sub/LFE, automatyczny wyłącznik i kolorową diodę wskazującą status. Pasmo przenoszenia, dyspersja i zakres dynamiki zestawu ośmiu głośników HKTS 11 zostały starannie dopasowane, tak aby wszystkie współpracowały ze sobą w systemie wielokanałowym. Głośniki w aluminiowych obudowach zostały wyposażone w uchwyty ścienne. Systemy HKTS pasują do każdego wystroju pomieszczenia i idealnie współgrają z Harman Kardon, a także płaskimi ekranami. Cena głośników to 2 200 zł.

Zestaw kina domowego Harman Kardon

Cena zestawu: 9 500 zł, do zamówienia tu:

www.sklep.arwek.com.pl/index.php?manufacturers_id=58

Można też kupić w Bielsku-Białej, w Top-Audio w Centrum Handlowym NOT na ul. 3 Maja 10 i w Katowicach w Audio Stylu w al. Roździeńskiego 91, tel: 0-33 816 50 62 lub 0-32 258 95 76

MT

  • Niedz., 28-12-2008 gość
    Harman Kardon a dokładniej harman/kardon jest oddziałem działającego w branży audio przedsiębiorstwa Harman International Industries. Przedsiębiorstwo istnieje od 1953 roku, w którym to zostało założone przez Dr. Sidney Harman i Bernard Kardon.

    Przedsiębiorstwo harman/kardon w roku 1958 stworzyło jako pierwsze na świecie odbiornik stereofoniczny, a pierwszym produktem przedsiębiorstwa był tuner FM.

    Główny oddział przedsiębiorstwa mieści się w Northridge w stanie Kalifornia, natomiast wytwarzanie i opracowywanie nowych technologii odbywa się również w Europie, we Francji...do Japonii zatem,to trochę daleko
    Odpowiedz Zgłoś
1 2