Zestaw rozszerzający 3D Philips

4 Komentarze
3 Zdjęcia
Sobota, 18-09-2010

Zestaw rozszerzający 3D Philips

Zestaw rozszerzający 3D marki Philips to zupełnie nowa jakość oglądania filmów we własnym domu. Zaawansowane okulary Active 3D i przekaźnik 3D rozszerzają możliwości telewizora i oferują prawdziwy trójwymiarowy odbiór.

Philips wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i dostarcza najlepsze wrażenia w jakości Full HD 3D. Technologia Active 3D wykorzystuje bezprzewodowy nadajnik, którego zadaniem jest dynamiczne otwieranie i zamykanie przesłon w okularach z zachowaniem pełnej synchronizacji z obrazem wyświetlanym na ekranie telewizora. Akcja i efekty specjalne są niesłychanie realistyczne. Głębia obrazu robi wrażenie. Trójwymiarowe kino domowe można zafundować całej rodzinie i znajomym, dokupując dodatkowe pary okularów Active 3D.

Cena:
Zestaw rozszerzający 3D (przekaźnik 3D i 2 pary okularów Active 3D): 999 zł
Dodatkowe okulary Active 3D: 399 zł

Kupisz w sklepach oferujących produkty marki Philips.

Zestaw rozszerzający 3D Philips

Zestaw rozszerzający 3D Philips

AW

 • Sob., 18-09-2010 gość
  jak mi pociąg wyjedzie z tego to mi ścianę za kanapą porysuje !!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 18-09-2010 gość
  podobno te trójwymiary nie są obojętne dla naszego zdrowia..........
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-09-2010 gość
  jakos nie wydaje mi sie zeby to dzialalo z normalnym telewizorem... tydzien temu sama kupilam sobie telewizor 3D i powiedzieli mi w sklepie ze okulary ktore sa do tego telewizora dzialaja tylko i wylacznie z tym telewizorem... ze nie moge sobie ich wziasc do kina lub do ogladania TV innej firmy... wiec cos w tym musi byc wiec nie sadze aby te okularki dzialaly sobie na przyklad ze zwykim TV Sony lub Panasonic skoro sa marki Philips...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 19-09-2010 gość
  gość (Niedziela, 19-09-2010) napisał:  jakos nie wydaje mi sie zeby to dzialalo z normalnym telewizorem... tydzien temu sama kupilam sobie telewizor 3D i powiedzieli mi w sklepie ze okulary ktore sa do tego telewizora dzialaja tylko i wylacznie z tym telewizorem... ze nie moge sobie ich wziasc do kina lub do ogladania TV innej firmy... wiec cos w tym musi byc wiec nie sadze aby te okularki dzialaly sobie na przyklad ze zwykim TV Sony lub Panasonic skoro sa marki Philips...  "Zestaw rozszerzający 3D (przekaźnik 3D i 2 pary okularów Active 3D): 999 zł"

  UMIESZ CZYTAĆ?
  Odpowiedz Zgłoś