Zestaw Skin Brightening System Dermalogica

11 Komentarzy
2 Zdjęcia
Piątek, 20-07-2007

Zestaw Skin Brightening System Dermalogica Prezentowany zestaw Dermalogica to system rozświetlający przebarwienia, na który składają się trzy uzupełniające się wzajemnie produkty.

Pierwszy z nich to enzymatyczny puder ryżowy Daily Microfoliant z aktywnym kompleksem Skin Brightening, który stosowany codziennie, wyrównuje kolor skóry. Drugi to krem na dzień Day Bright, który rozświetla, rozjaśnia i chroni przed promieniami UV – ma filtr o wysokości 15. Ostatni produkt to Night Bright - silny koncentrat na noc, który prócz kompleksu Skin Brightening zawiera jeszcze witaminę C i kwas mlekowy i dzięki nim w widoczny sposób redukuje już istniejące przebarwienia oraz zapobiega powstawaniu nowych.

Kosmetyki stosowane razem przywracają cerze zdrowy, naturalny koloryt.

Cena Zestawu Skin Brightening System: 399 zł
Kosmetyki można też nabyć i stosować oddzielnie.

Ceny poszczególnych produktów zestawu:

Day Bright: 209 zł (30ml).
Night Bright: 225 zł (22ml)
Daily Microfoliant: 189 zł (74ml)

Sprzedaż prowadzą Gabinet Autoryzowany Dermalogica w Opolu (ul. Ozimska 16) i w Ambasada Urody w Warszawie (ul. Wilcza 9a).

Zestaw Skin Brightening System Dermalogica

AW

  • Wt., 18-11-2008 Linetka
    Ja do tej pory kupowałam w Krakowie w gabinecie Cosmein przy Bronowickiej ale teraz przeniosłam sie do Gdyni. Nie wiecie gdzie tam jest gabinet z dermalogica bo kończy mi się już zestaw a w Krakowie dopiero na Boże narodzenie będę:/
    Odpowiedz Zgłoś
1 2