Zestaw słuchawkowy Bose Bluetooth 2

3 Komentarze
4 Zdjęcia
Poniedziałek, 12-12-2011

Jednoczesne prowadzenie samochodu i rozmowa przez telefon trzymany w dłoni karana jest mandatem i aż 5 punktami karnymi. Mimo że obecnie niemal każdy telefon wyposażony jest w funkcję „głośnego mówienia”, to wiele osób przez to nadal wzbogaca swoje punktowe konto. Jeżeli i Wam trudno zrezygnować ze słuchawki lub w pracy potrzebujecie wolnych rąk i stałego kantaku telefonicznego – wypróbujcie udoskonalony zestaw słuchawkowy Bose Bluetooth 2.

Jego zaletą jest wyraźny i naturalny dźwięk, nawet w trudnych warunkach, czy w nagłych zmianach poziomu hałasu otoczenia. Urządzenie wykorzystuje technologię pełnego odtwarzania dźwięku oraz profil Advanced Audio Distribution Profile (A2DP). Wyposażone jest w system dwóch mikrofonów, poprawiających jakość dźwięku, usuwa szum tła i radykalnie zmniejsza niepożądane efekty akustyczne. Nie ma też potrzeby ręcznego ustawiania głośności ani wytężania słuchu przy zmianach warunków – zestaw dostosowuje parametry automatycznie. Natomiast wbudowana antena zapewnia bardzo dobry zasięg. Zestaw dostępny jest w wersjach do prawego i lewego ucha, z silikonowymi nakładkami Bose StayHear, które gwarantują komfort i stabilność nawet przy długim noszeniu.

Zestaw słuchawkowy Bose Bluetooth Series 2 jest zgodny z urządzeniami opartymi na specyfikacji Bluetooth 2.1 (lub wcześniejszej) obsługującymi profile Bluetooth zestawu głośnomówiącego lub A2DP. Oferowany jest z futerałem, kablem USB 30 cm, zasilaczem oraz nakładkami StayHear (małą, średnią i dużą)

Cena: 599 zł. Dostępny bezpośrednio w salonach firmy Bose i u wybranych sprzedawców w Polsce.

http://www.bose.pl

AG

 • Wt., 13-12-2011 Gość
  Gość (Wt., 13-12-2011) napisał:

  gówno z plastiku za marne 6 stów, żadnego gustu nie macie, to ma być ten luxus rozumiem? :)


  Ze złota byś chciał, czy z gówna za 600 zł?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-12-2011 Gość
  no a niby czemu nie ze złota? to jest strona z dobrami LUKSUSOWYMI, jak tego nie rozumiesz, to masz za rogiem Biedronke. O ile ją masz :):)

  Gość (Wt., 13-12-2011) napisał:

  Gość (Wt., 13-12-2011) napisał:

  gówno z plastiku za marne 6 stów, żadnego gustu nie macie, to ma być ten luxus rozumiem? :)  Ze złota byś chciał, czy z gówna za 600 zł?

  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-01-2012 you1tube23
  Troszeczkę dużo;p macie może jakiś filmik z youtube, który by demonstrował ten aparat?
  Odpowiedz Zgłoś