Złota kolekcja Gemelli W.Kruk

9 Komentarzy
3 Zdjęcia
Piątek, 15-07-2011

Złota kolekcja Gemelli W.Kruk

Gemelli to nowa kolekcja W.Kruk. Jubiler proponuje fantazyjnie poskręcane elementy w wersji z żółtego, białego, różowego i brązowego złota. Linie tworzą kolczyki, wisiorki, pierścionki i bransolety. Wspólny mianownik stanowi efektownie skręcony kształt biżuterii. Projektanci marki zachęcają do rozmaitych kombinacji kolorystycznych poszczególnych ozdób, do noszenia złota w różnych barwnych konfiguracjach.

Ceny: od 199 zł za wisiorek do 999 zł za bransoletę.
Kupisz w salonach W.Kruk.

http://wkruk.pl/

Złota kolekcja Gemelli W.Kruk

Złota kolekcja Gemelli W.Kruk

AW

 • Pt., 15-07-2011 gość
  Wersja w różowym złocie podoba mi się.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 15-07-2011 gość
  nigdy więcej tej firmy,mają rozpadającą się biżuterię ,tandeta:/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 16-07-2011 gość
  podroby tanszej linii Davida Yurmana.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 16-07-2011 mite
  gość (Piątek, 15-07-2011) napisał:  nigdy więcej tej firmy,mają rozpadającą się biżuterię ,tandeta:/  O tym to skrzeczą nawet sroki na trawniku więc dlaczego Luxie uparcie wciskacie na siłę tą rozsypkę?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 16-07-2011 gość
  Kolczyki przypominają kształtem znaki nieskończoności Lilou... Ciekawa barwa brązowego złota.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 16-07-2011 gość
  W Kruku znacznie milsza obsługa niż w Apart (na podstawie doświadczenia z różnych salonów). Chyba się skuszę na pierścionek w białym złocie. Skromna, niebanalna biżuteria...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-07-2011 gość
  W Warszawie w salonie w Złotych Tarasach pan, który sprzedawał nie znał tej kolekcji...Trzeba było mu tłumaczyć jak wygląda...Pierścionków brak. W salonie w Arkadii jest tylko jeden z różowego złota. Tylko jeden! Dodatkowo panie sprzedające nie mają możliwości sprawdzić, czy są dostępne pierścionki z tej kolekcji w innym salonie, gdyż nie znają kodu produktu. Jeśli klient sobie sprawdzi w internecie i im powie jaki jest kod, to mogą poszukać...Porażka! Kto dba o renomę tej marki!?! Nowa kolekcja, której produkty są niedostepne w salonach... Niezorientowani sprzedawcy...Brak dostępu do internetu w salonach...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 13-08-2011 gość
  gość (Czwartek, 21-07-2011) napisał:  W Warszawie w salonie w Złotych Tarasach pan, który sprzedawał nie znał tej kolekcji...Trzeba było mu tłumaczyć jak wygląda...Pierścionków brak. W salonie w Arkadii jest tylko jeden z różowego złota. Tylko jeden! Dodatkowo panie sprzedające nie mają możliwości sprawdzić, czy są dostępne pierścionki z tej kolekcji w innym salonie, gdyż nie znają kodu produktu. Jeśli klient sobie sprawdzi w internecie i im powie jaki jest kod, to mogą poszukać...Porażka! Kto dba o renomę tej marki!?! Nowa kolekcja, której produkty są niedostepne w salonach... Niezorientowani sprzedawcy...Brak dostępu do internetu w salonach...


  to czy ktoś nam sprawdzi dostepnosc biżutrii w w.kruk to tylko dobra wola sprzedacy. oczywiście jest to możliwe bo salony w. kruk maja szeroko rozwiniety system miedzy salonami.
  zdecydowanie odradzam, także ze względy na niska jakośc wykonania biżuterii. polecam apart baz małe pracownie złotnicze które mają o wiele niższą marżę!!!!!!!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 13-08-2011 gość
  kidyś to była renoma i symol a teraz tandeta nie polecam sam kupiłem pierscionek zareczynowy i wypadł brylant......sytuacja nieciekawa.
  acha i za wprawienie musialem sam zapłacić ://///
  Odpowiedz Zgłoś