Zmiany w koncernie Hugo Boss

9 Komentarzy
4 Zdjęcia
Środa, 28-10-2009

Zmiany w koncernie Hugo Boss

Ostatnio w poszukiwaniu oszczędności i w trosce o większe zyski przeanalizowano rentowność każdego sklepu Hugo Boss i w konsekwencji zamknięto 30 najmniej opłacalnych placówek, w tym jeden z najbardziej prestiżowych, mieszczący się na Fifth Avenue w Nowym Jorku.

Nie oznacza to jednak, że koncern się kurczy. Do końca 2009 roku planowane jest otwarcie 50 nowych sklepów na całym świecie. Koncern Hugo Boss w ciągu trzech lat chce zwiększyć rynek pozaeuropejski do przynajmniej 40% całej sprzedaży. Mimo że marki wchodzące w skład koncernu są znane na całym świecie, to większość sprzedaży, bo aż 70%, ma miejsce w Europie.

Claus Dietrich Lahrs, który od ponad roku kieruje niemieckim koncernem Hugo Boss AG (wcześniej był menedżerem domów mody Louis Vuitton i Dior) postawił sobie za cel poprawę rentowności koncernu oraz zdobycie rynku międzynarodowego.

W Polsce jest obecnie 11 firmowych sklepów w 9 największych miastach.

Zmiany w koncernie Hugo Boss

Zmiany w koncernie Hugo Boss

Zmiany w koncernie Hugo Boss

AWP

 • Śr., 28-10-2009 gość
  Kryzysik dopadł Fifth Avenue. Koniec luksusów na kreche, no, no.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 29-10-2009 Cinemak_pl
  C I N E M A K pl najnowsze filmy online i seriale online!!
  Polecam.
  Sprawdz!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 29-10-2009 gość
  Podstawowym błędem Bossa jest to ze nie maja rozmiarów dla wysokich osób ... ja mam 198cm i wszystko z Bossa jest mi do pępka wiec nie nosze ich rzeczy i to nie tyczy się tylko mnie z tego co wiem i słyszę to wiele osób ma z tym problem
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 29-10-2009 Polaca
  Szmatki dla tej firmy robi mała firemka mieszcząca się obok mnie. Więc ta SUPER JAKOSC metkowych ubrań tak naprawdę to pic. Nikt z Bossa tam nie jezdzi i nie sprawdza jakości towarów. Produkuja, wysyłają na zachód i wsjo
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 29-10-2009 gość
  nie wszyscy mają z tym problemy ;)mi się ciuchy bossa podobają
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 29-10-2009 gość
  gość (Czwartek, 29-10-2009) napisał:  Podstawowym błędem Bossa jest to ze nie maja rozmiarów dla wysokich osób ... ja mam 198cm i wszystko z Bossa jest mi do pępka wiec nie nosze ich rzeczy i to nie tyczy się tylko mnie z tego co wiem i słyszę to wiele osób ma z tym problem  Powiedz że nie stac ciebie, a nie owijaj w bawełne. Może kupujesz chinskiego Bosa, hahahaha, dlatego dużego rozmiaru nie znajdujesz.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 29-10-2009 gość
  Ceny maja z sufitu !!!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 29-10-2009 gość
  Zero klientow w sklepach u nich niestety !!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 05-11-2009 gość
  Polaca (Czwartek, 29-10-2009) napisał:  Szmatki dla tej firmy robi mała firemka mieszcząca się obok mnie. Więc ta SUPER JAKOSC metkowych ubrań tak naprawdę to pic. Nikt z Bossa tam nie jezdzi i nie sprawdza jakości towarów. Produkuja, wysyłają na zachód i wsjo  Przez wiele lat szyte byly w Polsce ubrania dla zachodnich producentow, najczesciej w niewielkich fabrykach, ich jakosc byla bardzo wysoka, a wszelkie "wycieki" na tutejszy rynek byly wzorem wysokiej jakosci ktora w Polsce istaniala lecz ktorej sie nie praktykowalo.
  Dzis jest roznie, lecz wystarczy wejsc do slepu Bossa aby ocenic jakosc ich towarow, w 90 procentach wszystko trzyma pion, te 10 procent umiarkowanej sieczki to produkty w liniach dla mlodych klientow.
  Odpowiedz Zgłoś