Mundialowa kampania Louis Vuitton

3 Komentarze
5 Zdjęć
Wtorek, 04-05-2010
Firma Louis Vuitton postanowiła dopasować swoją kampanię reklamową do atmosfery, która niebawem ogarnie miliony ludzi na całym świecie.

Ze względu na zbliżający się mundial, który odbędzie się już w czerwcu na boiskach w RPA przygotowała specjalny spot reklamowy i sesję zdjęciową.

Poza kolekcją toreb podróżnych z logo LV, bohaterami kampanii jest trójka wybitnych piłkarzy, którzy uważani są za jednych z najlepszych w historii futbolu – Pele, Diego Maradona oraz Zinedine Zidane. Autorem zdjęć jest równie wybitna fotograf, Annie Leibovitz. Sesja zdjęciowa odbyła się w Cafe Maravillas w Madrycie.

Całą kampanię będziemy mogli zobaczyć już wkrótce.

AWP

 • Wt., 04-05-2010 Truskawa13
  No to fajnie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 04-05-2010 gość
  super
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 04-05-2010 gość
  No ciekawe, Annie Leibovitz raczej nie kojarzy się z fotografią sportową, ale trzeba przyznać, że modę umie perfekcyjnie fotografować i stylizować. Jej sesja a la film noir - z największymi gwiazdami Hollywood (Jack Nicholson - jako morderca) to przykład sesji perfekcyjnej!
  A swoją drogą knajpka zdecydowanie warta odwiedzenia: http://www.sky4fly.net/bilety-l… chyba warto zajrzeć do miejsca,w którym spotkali się Pele, Maradona i Zidane :)
  Odpowiedz Zgłoś