Orsay się zmienia

173 Komentarze
33 Zdjęcia
Poniedziałek, 24-07-2006
Marka Orsay zmieniła się – teraz oferuje ubrania dla młodych kobiet, nie dla nastolatek.

16 maja 2006 miała miejsce impreza pod tytułem „The Feminine Style Night”. Odsłonięto nowe logo oraz wyjawiono nowe motto marki Orsay, „The Feminine Style”. Na zdjęciach kolekcja wiosenno-letnia oraz zapowiedź kolekcji jesień-zima.

Taki Orsay bardziej się redakcji LuxLuxa podoba. Nie jest to wyższa półka, jednak wydaje się w sam raz dla młodej kobiety z miasta powyżej 500 tys. mieszkańców, która chodzi do sieciowego fryzjera (JLD lub Franck Provost), szuka elegancji i chce być traktowana poważnie a nie jak towar. A w każdym razie nie przepada za różem i innymi banałami.

Runo

 • Śr., 26-07-2006 nora
  nie uwazacie ze garderoba tej marki jest zle wykonczona i cena jest zbyt wysoka do jakosci oferowanego produktu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 26-07-2006 AŻ OCZY BOLĄ
  gość (Wtorek, 25-07-2006) napisał:  Aż oczy bolą.. (Wtorek, 25-07-2006) napisał:
  Każde zmiany są miło widzane tym bardziej że idą do przodu.Lecz niestety nie wszystko(wszyscy) idzie w tę stronę. Niektóre panie zanim wezmą się za pisanie, proszone są o poczytanie słownika lub zgłoszenie się do poradni specjelistycznej, która uświadomi je gdzie leży problem. Panie o których piszę wyraziły poglądy negatywne i założę się ,że nie mają pojęcia o czym piszę...
  Kobieto każdy wyraża swoje poglądy jak chce, a to co my piszemy negatywnie moze wpłynie wkoncu na jakieś zmiany z negatywnych na pozytywne. Niestety Orsay nie dysponuje dużymi rozmiarami. Co jest przekorą nie których dziewczyn i kobiet :(


  ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ,PROBLEM ROZMIARÓW CIĄGLE ISTNIEJE, DLACZEGO? SKĄD TO SIĘ WZIĘŁO? BLISKO ZA ZACHODNIĄ GRANICĄ TEGO NIE MA, WIEC SKĄD?NEGATYWY MOBILIZUJĄ ALE CHODZI MI O TO ŻE LASKI PISZĄ CZASEM BZDURY JEDNO PRZECZY DRUGIEMU- BARDZO CHCĄ ZROBIĆ 'ZADYMĘ' DAJĄC KOMENTARZ A TYLKO SIĘ OŚMIESZAJĄ PISZĄ O MANDARYNIE ALE ORSAY TO PRZECIEŻ NIE TYLKO MANDARYNA,WCZEŚNIEJ BYŁO TAM TO SAMO A JEDNAK PODOBAŁO SIĘ... TRZEBA MIEĆ WŁASNE ZDANIE I CIESZĘ SIĘ ŻE KAŻDY MOŻE JE WYRAZIĆ BEZ RÓŻNICY CZY TO + CZY - ALE SPÓJRZMY PRAWDZIE W OCZY ANAALFABETYZM IDZIE DO PRZODU I OTO MI CHODZI OD POCZĄTKU!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 26-07-2006 gość
  gość (Poniedziałek, 24-07-2006) napisał:  a mnie orsey sie kojarzy z mandaryna! nie powaznie to powiem tak ubrania z orseya sa tylko dla szczupłych dziewczyn !bardzo zanizona rozmiarówka, a juz panstwo projektanci nie przewidzieli ze niektóre dziewczyny maja duzy biust,zadna z ich bluzek nie mozna dopiac jak sie ma wieksze piersi


  a ja mam mały biust i też mi nic nie podchodzi. Orsay produkuje dla kobiet o przeciętnym, standardowym rozmiarze. A my, "nietypowe" musimy ubiera się gdzie indziej, tylko gdzie?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 26-07-2006 gość
  beznadzieja!!!Kto w czyms takim wyjdzie na ulice?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 26-07-2006 Lady13
  dobry ciuch można poznać po tym, że jest idealnie skrojony i uszyty z bardzo dobrych gatunkowo materiałów.zazwyczaj kolor nie ma z tym nic wspólnego!!ja osobiście lubię różowy, tak jak i inne mocne, nasycone kolory :) kobieta elegancka to nie zawsze jest kobieta ubrana w czarny uniform!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 26-07-2006 orsejka:)
  kolekcja the feminie style byla beznadziejna! same szmatki dla starszych pan... blee...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 26-07-2006 fruzia
  pewnie 'ładnemu we wszystkim ładnie' ;-)

  ale zgadzam się że kolory dość ponure
  kroje też raczej takiej takie sobie
  żadna rewelacja
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 26-07-2006 Izunia
  Uwielbiam rzeczy z Orsay'a!Uważam,że podkreślają kobiecą delikatność i fantastyczną różnorodność charakterów:)Poza tym ubrania z Orsay'a długo wygladają jak nowe!Cenię sobie wygodę i jakość produktów dlatego też to wszystko znajduję w sklepie Orsay:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 26-07-2006 Agata
  Niektóre ciuszki sa bardzo ładne, ale niktóre beznadziejne moim zdaniem. Zgadzam sie z jednym-dlaczego to wszystko takie ponure? Lubię czerń, brazy i szarości, ale młode dziewczyny powinny sie troche "ożywiać" kolorem a nie ubierac tak smutno :-)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 26-07-2006 gogo
  ja uwielbiam Orsey taki jaki jest
  Odpowiedz Zgłoś
1 ... 5 6 7 8 9 ... 18