Pokaz kolekcji Ewy Minge

6 Komentarzy
25 Zdjęć
Poniedziałek, 12-07-2010

Ewa Minge po raz kolejny prezentuje swoją kolekcję w Paryżu. Lotem błyskawicy rozeszło się, że polska projektantka mody pokazuje kolekcję „podczas Paryskiego Tygodnia Mody Haute Couture”. Wszystko odbyło się w poniedziałek, w eleganckich wnętrzach hotelu Regina. „Podczas” nie znaczy oczywiście „w ramach”, ale to większość mediów prawdopodobnie pominie. Grunt, że w Paryżu; grunt, że w tym samym dniu, co wielki John Galliano; no i grunt, że spektakularnie, na czerwony dywan i z mnóstwem tiulu.

Wielbiciele twórczości Ewy Minge będą zachwyceni. Projektantka bowiem zawzięcie i konsekwentnie podąża lata temu wytyczoną, estetyczną drogą. Jest więc z przepychem, bardzo kobieco, luksusowo, szykownie i efektownie. W tym roku jest dodatkowo bardzo czarno. Cała kolekcja utrzymana została w jednym kolorze. Właściwie jedyne jaśniejsze elementy stanowiły seksowne przezroczystości. W ciemnej paradzie pojawiły się momenty wyzywające, z lśniącej skóry ciekawie zestawionej z delikatnymi tkaninami i futrem. Projektantka zagrała intrygującymi wycięciami, odsłonięciami, pęknięciami i mocno zaznaczoną talią.

Obok klasycznych, galowych sukien – syren, na wybiegu pojawiły się modne od kilku sezonów, luźno interpretowane szarawary, eleganckie płaszczo – sukienki w niemal minimalistycznym (jak na Mingę) stylu i kilka futrzanych fragmentów, o które chętnie pokuszą się bogate żony rosyjskich oligarchów.

AW

 • Pn., 12-07-2010 gość
  piekne!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 12-07-2010 gość
  Minge w porównaniu do Zienia ma klasę!!!!!! brawo
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 12-07-2010 gość
  naprawde swietne. brawo
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-07-2010 gość
  niesamowita kolekcja, gratuluję!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-07-2010 gość
  na poziomie ;) gratuluje ;*
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-07-2010 gość
  super mieszkam w Paryzu i jestem dumna ze moja rodaczka prezentuje tutaj swoje dziela
  Odpowiedz Zgłoś