Torebki Diora

166 Komentarzy
12 Zdjęć
Czwartek, 13-07-2006
Ile zapłacisz za dobrze wykonaną torebkę ze znakiem CD?

Zapraszamy do oglądania kolekcji jesiennej Diora i typowania swoich faworytów.

Torebki dostępne są tutaj.

Runo

 • Czw., 12-10-2006 gość
  Teraz własnie są najmodniejsze takie WIELKIE to hicior. a według mnie są cudne. chce taką samą:> ja widzialam w Londynie dior'a za 3500 funtów. pozdrawiam. busska:*
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 26-11-2006 gość
  są świetne, szczególnie Trotter Romantique Small Flap Bag
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 26-03-2007 gość
  jesli ktos jest zainteresowany moge przyslac takie torebki za polowe ceny prosto z usa...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 28-06-2007 artist złota rączka
  Sznowne snobki i snoby. Troche mi smieszno na duszy, jak czytam o waszych ochACH I ACHACH NAD KAWAŁKIEM METKI. jAK SŁYSZĘ zachwyty nad niby to wykonaniem jakimś niesamowitym firmowych torebek, to mnie pusty śmiech ogarnia. Ja szyje sama skórzane torby dla siebie i na sprzedaż. Skórę fantastycznej jakości kupuje w lumpeksach, doplatam sznurkowe oryginalne uchwyty, nieżadko korzystam z wykrojów burdy. Wychodzą takie cudeńka, że snobki laleczki uliczne pytają:"Armani?... " odpowiadam, w zależności od humoru że Biasia albo Ferragamo, i te ciule wierzą!!!
  Oj, dobrze że na świecie są takie snobistyczne plastiki jak wy - którzy własną nerkę sprzedałyby za ciuch z metką, bo dzięki wam ja mam zarobek. Moje torebki stylizowane zą na podanych wyżej projektantach, albo robię misz-masz stylistyczny również. Najbardziej cenie wśród moich klientów te osoby oryginalne, które cenią owszem, jakość jak najbardziej, ale też pomysł, oryginalność, styl i wyrób ręczny. Pozdrawiam wszystkich snobów którzy mnie utrzymują :))))))
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 12-01-2009 gość
  bareczka (Czwartek, 13-07-2006) napisał:  klasę kobiety poznać można po tym co trzyma w ręce, więc zastanówcie dobrze zanim coś kupicie na bazarze !!!!!!!


  ja myślałam, że po tym, co ma w głowie, nie po tym, co trzyma w ręku... trochę mi Ciebie żal.....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 20-08-2009 beti26
  A mnie się podoba Lady Dior Cannage Bag :)
  Odpowiedz Zgłoś
1 ... 13 14 15 16 17